Het sub-comité



Het subcomité Cartografie en GIS maakt deel uit van het Nationaal Comité voor Geografie
en bestaat uit vertegenwoordigers van overheidsinstellingen en academische wereld met een geografische achtergrond, actief in het domein van de cartografie en de geo-informatie.

Het comité vertegenwoordigt België binnen de International Cartographic Association (ICA)
en organiseert regelmatig activiteiten die cartografie en GIS in België in de kijker plaatsen, zowel gericht naar de professionele wereld als naar het grote publiek..

Image

Kijk gerust eens rond op deze site voor meer concrete informatie omtrent het Comité en haar activiteiten.


Leden


Frank Canters
Image

Vrije Universiteit Brussel

mail: frank.canters@vub.ac.be

VOORZITTER


Kristien Ooms
Image

Universiteit Gent

mail: kristien.ooms@ugent.be

SECRETARIS


Frédérique Spitaels
Image

Nationaal Geografisch Instituut

mail: frederique.spitaels@ngi.be

Yves Cornet
Image

Université de Liège

mail: ycornet@ulg.ac.be


Anton Van Rompaey
Image

Katholieke Universiteit Leuven

anton.vanrompaey@kuleuven.be


Catherine Linard
Image

Université de Namur

mail: catherine.linard@unamur.be


Eléonore Wolff
Image

Université Libre de Bruxelles

mail: ewolff@ulb.ac.be

Chantal Roland
Image

Le Service public régional de Bruxelles

mail: CRoland@sprb.irisnet.be


Sophie Vanwambeke
Image

Université Catholique de Louvain

sophie.vanwambeke@uclouvain.be


Jo Van Valckenborgh
Image

Informatie Vlaanderen

mail: jo.vanvalckenborgh@kb.vlaanderen.be


Jean-Claude Jasselette
Image

Service Public de Wallonie

mail: jeanclaude.jasselette@spw.wallonie.be