Nationale Mapathon België - Luxemburg




Help Artsen Zonder Grenzen en het Rode Kruis hun hulpverlening te vergemakkelijken
Image

Verscheidene universiteiten in Brussel, Vlaanderen en Wallonië zetten hun deuren open voor een groot collectief mapping event.
Wees dit jaar nog talrijker aanwezig en sluit aan op een van de lokaties om kaarten aan te maken.
Je bijdrage zal het veldwerk van hulporganisaties zoals Artsen Zonder Grenzen in crisisgebieden vergemakkelijken.


Waar: Brussel, Gent, Luik, Gembloux, Namen, Louvain-la-Neuve, Bergen en Esch-sur-Alzette (LUX)

Wanneer: 23 - 29 maart 2020; zie juiste datum per lokatie hieronder UITGESTELD!

Schrijf je hier in

Hoe (zelf) karteren?


Praktische informatie per deelnemende universiteit

VUB
Image

donderdag 26/03/20, 18h-21h

Campus Etterbeek, Pleinlaan 2 - 1050 Brussel

Gebouw E, niveau 1

Lokaal: E1.2, E1.3

Frederik Priem

contact:fpriem@vub.ac.be


ULB
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Campus du Solbosch - Avenue.F.Roosevelt, 50 - CP 112 1050 Bruxelles

Bâtiment U - porte B - niveau 4

Salles: UB4. 130 (salle Socrate) UB4.126 (salle Aristote) AND UB4.329a (salle Descartes)

Moritz Lennert

contact:moritz.lennert@ulb.ac.be


UMons
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Avenue Victor Maistriaux 19 - 7000 Mons

Bâtiment De Vinci

Salles:Salle Mirzakahni et Salle Russell

Thomas Waroux & Didier Villers

contact: Thomas.waroux@umons.ac.be

contact: didier.villers@umons.ac.be



UGent
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Campus De Sterre, Krijgslaan 281 - 9000 Gent

Gebouw S5

Lokaal: Grace Hopper

Haosheng Huang & Nina Vanhaeren

contact: Haosheng.Huang@UGent.be

contact: Nina.Vanhaeren@UGent.be


UCL
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Croix du Sud, 2, rue Adolphe Quételet - 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve

Bâtiment Kellner

Salle Fisher

Gaëtan Montero & Raphaël Rousseau

contact: gaetan.montero@uclouvain.be

contact: raphael.rousseau@uclouvain.be


UNamur
Image

donderdag 26/03/20, 18h-21h

Rue Lelièvre 11 - 5000 Namur

Département de Géographie

Salle Magellan, 1er étage

Catherine Linard

contact: catherine.linard@unamur.be



ULg
Image

donderdag 26/03/20, 18h-21h

zaterdag 28/03/20, 10h-13h

Quartier Agora, Allée du 6 août, 19 - 4000 Liège

Bâtiment B5a

Salle 4/18

Charline Dubois & Marc Binard

contact: charline.dubois@uliege.be

contact: marc.binard@uliege.be


ULg - Gembloux
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Passage des Déportés, 2 B-5030 Gembloux

Bâtiment 126 (Senghor)

Pascal 1 et Pascal 2

Chloé Dupuis

contact: chloe.dupuis@uliege.be


Université du Luxembourg
Image

vrijdag 27/03/20, 11h-13h

11, porte des Sciences L-4366 Esch-sur-Alzette

Maison des Sciences Humaines)

1er étage (GIS Lab)

Carole Nunez

contact: carole.nunez@luxembourg.msf.org




Meer informatie over...

...het missing maps project!

Project website

Humanitarian OpenStreetMap Team

Image
Image

...OpenStreetMap België!

Open Street Map

OSM België

Image
Image