De Nationale Mapathon




Help Artsen Zonder Grenzen en het Rode Kruis hun hulpverlening te vergemakkelijken
Image

Verscheidene universiteiten in Brussel, Vlaanderen en Wallonië zetten gans de dag hun deuren open voor één groot collectief mapping event.
Vorig jaar waren we met meer dan 200 voor dit event, wat uniek was op wereldniveau!
Wees dit jaar nog talrijker aanwezig en sluit aan op een van de lokaties om kaarten aan te maken.
Je bijdrage zal het veldwerk van hulporganisaties zoals Artsen Zonder Grenzen in crisisgebieden vergemakkelijken.


Waar: Brussel, Gent, Leuven, Luik, Namen, Louvain-la-Neuve en Bergen

Wanneer: Zaterdag 25 maart 2017, 10h – 17h

Schrijf je hier in

Hoe (zelf) karteren?


Praktische informatie per deelnemende universiteit

VUB
Image

Campus Etterbeek, Pleinlaan 2 1050 Brussel

Gebouw E, niveau 1

Lokaal: E1.2, E1.3

Frederik Priem

contact:fpriem@vub.ac.be


ULB
Image

Campus du Solbosh - Square Jean Servais

Bâtiment U - porte B

Salles: UB4.126, UB4.130, UB4.329a

Eléonore Wolff

contact:ewolff@ulb.ac.be


KUL
Image

Celestijnenlaan 200C, 3001 Heverlee

Gebouw C

Lokaal: 200C.01.0003

Annelies Verstraelen

contact: annelies.verstraelen@kuleuven.be



UGent
Image

Campus De Sterre, Krijgslaan 281

Gebouw S8

Lokaal: Mercator PC zaal

Kristien Ooms

contact: Kristien.Ooms@UGent.be


UCL
Image

Place du Levant, 1

Bâtiment Vinci

Salle DAO

Sophie Vanwambeke

contact: sophie.vanwambeke@uclouvain.be


ULg
Image

Quartier Agora, Allée du 6 août, 19

Bâtiment B5a

Salle 4/18

Cécile Deprez

contact: cecile.deprez@ulg.ac.be



UNamur
Image

Rempart de la Vierge, 8

Bâtiment E

Salle E36 (Pool Gauss)

Florence de Longueville

contact: florence.delongueville@unamur.be


UMons
Image

Rue d'Havré, 88

Faculté d'Architecture et d'urbanisme

Salle 1.4 - 1.5

Pierre Cornut

contact: pierre.cornut@umons.ac.be




Meer informatie over...

...het missing maps project!

Project website

Humanitarian OpenStreetMap Team

Image
Image

...OpenStreetMap België!

Open Street Map

OSM België

Image
Image