De Nationale Mapathon




Help Artsen Zonder Grenzen en het Rode Kruis hun hulpverlening te vergemakkelijken
Image

Verscheidene universiteiten in Brussel, Vlaanderen en Wallonië zetten hun deuren open voor een groot collectief mapping event.
Wees dit jaar nog talrijker aanwezig en sluit aan op een van de lokaties om kaarten aan te maken.
Je bijdrage zal het veldwerk van hulporganisaties zoals Artsen Zonder Grenzen in crisisgebieden vergemakkelijken.


Waar: Brussel, Gent, Leuven, Luik, Namen, Louvain-la-Neuve en Bergen

Wanneer: 23 - 29 maart 2020; zie juiste datum per lokatie hieronder

Schrijf je hier in

Hoe (zelf) karteren?


Praktische informatie per deelnemende universiteit

VUB
Image

donderdag 26/03/20, 18h-21h

Campus Etterbeek, Pleinlaan 2 - 1050 Brussel

Gebouw E, niveau 1

Lokaal: E1.2, E1.3

Frederik Priem

contact:fpriem@vub.ac.be


ULB
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Campus de la Plaine - Boulevard du Triomphe - 1050 Brussel

Bâtiment NO

Salles: NO4.008 & NO4.009

Moritz Lennert

contact:moritz.lennert@ulb.ac.be


KUL
Image

donderdag 26/03/20, 13.30h-15.30h

vrijdag 27/03/20, 11h-13h

Willem de Croylaan 6 - 3001 Heverlee

Wetenschapsbibliotheek Arenberg

Lokaal: Petrus Celestinuszaal

Annelies Verstraelen

contact: annelies.verstraelen@kuleuven.be



UGent
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Campus De Sterre, Krijgslaan 281 - 9000 Gent

Gebouw S8

Lokaal: Mercator PC zaal

Haosheng Huang & Nina Vanhaeren

contact: Haosheng.Huang@UGent.be

contact: Nina.Vanhaeren@UGent.be


UCL
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Rue Adolphe Quételet - 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve

Bâtiment Vinci

Salle Fisher

Gaëtan Montero & Raphaël Rousseau

contact: gaetan.montero@uclouvain.be

contact: raphael.rousseau@uclouvain.be


UNamur
Image

donderdag 26/03/20, 18h-21h

Rue Lelièvre 11 - 5000 Namur

Département de Géographie

Salle Magellan, 1er étage

Catherine Linard

contact: catherine.linard@unamur.be



UMons
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Avenue Victor Maistriaux 19 - 7000 Mons

Bâtiment De Vinci

Thomas Waroux & Didier Villers

contact: Thomas.waroux@umons.ac.be

contact: didier.villers@umons.ac.be


ULg
Image

donderdag 26/03/20, 18h-21h

zaterdag 28/03/20, 10h-13h

Quartier Agora, Allée du 6 août, 19 - 4000 Liège

Bâtiment B5a

Salle 4/18

Cécile Deprez & Marc Binard

contact: cecile.deprez@uliege.be

contact: marc.binard@uliege.be


ULg - Gembloux
Image

woensdag 25/03/20, 18h-21h

Passage des Déportés, 2 B-5030 Gembloux

Bâtiment 126 (Senghor)

Pascal 1 et Pascal 2

Philippe Lejeune

contact: p.lejeune@uliege.be




Meer informatie over...

...het missing maps project!

Project website

Humanitarian OpenStreetMap Team

Image
Image

...OpenStreetMap België!

Open Street Map

OSM België

Image
Image