De Nationale Mapathon




Help Artsen Zonder Grenzen en het Rode Kruis hun hulpverlening te vergemakkelijken
Image

Verscheidene universiteiten in Brussel, Vlaanderen en Wallonië zetten gans de dag hun deuren open voor één groot collectief mapping event.
Vorig jaar waren we met meer dan 350 voor dit event, een overtreffing van het record van de eerste editie (met 200 deelnemers)!
Wees dit jaar nog talrijker aanwezig en sluit aan op een van de lokaties om kaarten aan te maken.
Je bijdrage zal het veldwerk van hulporganisaties zoals Artsen Zonder Grenzen in crisisgebieden vergemakkelijken.
Dit jaar focussen we ons op het Noordwesten van Nigeria om de meningitisepidemie die het leven van de mensen daar bedreigt te bestrijden.


Waar: Brussel, Gent, Leuven, Luik, Namen, Louvain-la-Neuve en Bergen

Wanneer: Zaterdag 24 maart 2018, 10h – 16h

Schrijf je hier in

Hoe (zelf) karteren?


Praktische informatie per deelnemende universiteit

VUB
Image

Campus Etterbeek, Pleinlaan 2 - 1050 Brussel

Gebouw E, niveau 1

Lokaal: E1.2, E1.3

Frederik Priem

contact:fpriem@vub.ac.be


ULB
Image

Campus du Solbosh - Square Jean Servais - 1050 Brussel

Bâtiment U - porte B

Salles: UB4.126, UB4.130, UB4.329a

Eléonore Wolff

contact:ewolff@ulb.ac.be


KUL
Image

Willem de Croylaan 6 - 3001 Heverlee

Wetenschapsbibliotheek Arenberg

Lokaal: Petrus Celestinuszaal

Anton Van Rompaey

contact: anton.vanrompaey@kuleuven.be



UGent
Image

Campus De Sterre, Krijgslaan 281 - 9000 Gent

Gebouw S8

Lokaal: Mercator PC zaal

Kristien Ooms

contact: Kristien.Ooms@UGent.be


UCL
Image

Place du Levant, 1 - 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve

Bâtiment Vinci

Salle DAO

Sophie Vanwambeke

contact: sophie.vanwambeke@uclouvain.be


ULg
Image

Quartier Agora, Allée du 6 août, 19 - 4000 Liège

Bâtiment B5a

Salle 4/18

Cécile Deprez

contact: cecile.deprez@uliege.be



UNamur
Image

Rempart de la Vierge, 8 - 5000 Namur

Bâtiment E

Salle E05

Catherine Linard

contact: catherine.linard@unamur.be


UMons
Image

Rue d'Havré, 88 - 7000 Mons

Faculté d'Architecture et d'urbanisme

Salle 1.4 - 1.5

Pierre Cornut

contact: pierre.cornut@umons.ac.be




Meer informatie over...

...het missing maps project!

Project website

Humanitarian OpenStreetMap Team

Image
Image

...OpenStreetMap België!

Open Street Map

OSM België

Image
Image